pieseko
Privātuma politika - pasaules piedzivojums

Kas mēs esam

Bloga vietnes adrese ir www.pasaulespiedzivojums.lv – Pasaules Piedzīvojums blogs. Mēs rūpējamies par mums uzticēto datu drošību un mums nodotie privātie dati tiks izmantoti tikai lai personalizētu apmeklētāju pieredzi blogā. Mēs nepārdodam un nekad nepārdosim tavus personīgos datus, kurus mums esi nodevis.

Kādus personīgos datus mēs uzglabājam un kāpēc

Komentāri

Kad apmeklētaji atstāj komentārus šajā lapā, mēs apkopojam komentāru logā redzamo informāciju un apmeklētāja IP adresi, kā arī informāciju par interneta pārlūku. Tas tiek darīts ar mērķi, lai izvairītos no mēstuļu komentāriem, tādēļ šī informācija var tikt izmantota caur trešo pušu mēstuļu filtriem.

Anonimizēta informācija, kas teik iegūta no e-pasta adreses, var tikt nodota Gravatar servisam, ja apmeklētājs pats ir pieteicies šī pakalpojuma izmantošanai, viņu privātuma politika ir pieejama šeit. Ja tu izmanto šo pakalpojumu, tad tam piesaistītā profila bilde būs pieejama publiski.

Sīkdatnes

Ja tu atstāj šajā lapā komentāru, tu vari izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un mājaslapas nosaukumu sīkdatnēs. Tas ir paredzēts tavai ērtībai, lai šī informācija nebūtu jāievada atkārtoti. Sīkdatne tiek saglabāta vienu gadu.

No citām vietnēm integrēts saturs

Raksti šajā vietnē var izmantot integrētu saturu no citām vietnēm (piemēram, video no Youtube, Vimeo). Šis saturs te tiks attēlots tādā pat veidā, kā apmeklējot orģinālo vietni. Šīs vietnes var ievākt informāciju par tevi, izmantot sīkdatnes, trešo pušu analītiku, analizēt mijiedarbību ar saturu, ja tev šajās vietnēs ir savs lietotāja konts, kurā tu iesi iegājis.

Analītika

Blogs izmanto sīkdatnes analītikai, kas ir anonīmas. Tam tiek izmantots Google Analytics. Ja vēlies atteikties no šīs informācijas nodošanas visās vietnēs, klikšķini šeit.

Cik ilgi tavi dati tiek uzglabāti?

Ja tu atstāj komentāru, šis komentārs un tā dati tiek saglabāti bezgalīgi. Lai mēs varētu atpazīt un apstiprināt tavus nākamos komentārus automātiski.

Kādas ir tavas tiesības attiecībā uz datiem?

Tev ir tiesības:

Tikt informētam par to kā par tevi tiek savākti un izmantoti dati

Piekļūt datiem par tevi

Lūgt izdzēst datus par tevi

Lūgt nesūtīt mūsu jaunumus epastā

Lūgt mainīt datus par tevi

Pasaules Piedzīvojums blogs atbilst GDPR, tāpēc, ja vēlies saņemt savu informācija (piemēram, lai tiktu dzēsti komentāri) un tu esi ES iedzīvotājs, lūdzu sazinies ar mani: zeltina.agnese@gmail.com. Informāciju izņemšu. Bloga īpašnieki nenodod un nepārdod šo informāciju trešajām pusēm. Ja izvēlēsies atrakstīties no jaunumu saņemšanas e-pastā, tava kontaktinformācija tiks izdzēsta.

Jaunumu saņemšana

Ja tu esi pierakstījies mūsu jaunumu saņemšanas e-pastā, saņemsi informāciju par jauniem rakstiem. Tu vienmēr vari atteikties no jaunumu saņemšanas, sekojot saitei e-pastā vai sūtot mums vēstuli. Ja tu esi norādījis savu vārdu, tas tiks izmantots tikai, lai personalizētu jaunumu saņemšanu.

Partnerprogrammas

Pasaules Piedzīvojums blogam var būt finansiālas attiecības ar blogā pieminētajiem zīmoliem, ja tādi te kādreiz parādīsies. Pasaules Piedzīvojums blogs var tikt kompensēts, ja lasītāji izvēlas klikšķināt uz blogā norādītajām saitēm. Klikšķināšana uz saitēm nav obligāta. Visas izmantotās partnerprogrammu saites ir atbilstīgas GDPR.

Mēs paši maksājam par ceļojumiem un sedzam visas ar to saistītās izmaksas. Jebkāda sadarbība ar zīmoliem tiks norādīta pie katra raksta, ja tāda kādreiz būs.

Informācija par autortiesībām

Šajā blogā izvietotos attēlus, videomateriālus un tekstus nav atļauts saglabāt uz datu nesējiem vai izmantot drukā vai digitāli bez iepriekšējas autoru piekrišanas, pat tad, ja autors vai saite uz mūsu mājaslapu ir norādīta! Tas, ka šie materiāli ir brīvi pieejami sabiedrībai blogā, nenozīmē, ka tie ir bezmaksas.

!!Rūpīgi sekojam mūsu fotogrāfiju, videomateriālu un rakstu autortiesībām, tāpēc, ja izmantosi tos bez iepriekšējas piekrišanas, rēķinies, ka lieta tiks nodota autortiesību juristam.