pieseko
par blogu - pasaules piedzivojums

Agnese klejo un raksta

Esmu ilgtermiņa ceļotāja. PiedzÄ«vots ir daudz un sakrājuÅ”ies stāsti. Tālajā 2013. gadā aizgāju prom no sava darba, pārdevu visu “iedzÄ«vi”, sakrāmēju pārāk lielu mugursomu, paķēru lÄ«dzi longbordu un devos kopā ar draugus stopēt uz Portugāli, ar mērÄ·i brÄ«vprātÄ«gi strādāt sērfa skolā Algarvē. Tagad tas Ŕķiet tik sen, un pa Å”iem gadiem ir noticis daudz. Ir redzēts daudz un ir piedzÄ«vots daudz. Sajutu, kā ir tad, kad dzÄ«vo mirklim, kā ir katru dienu mosties laimÄ«gai un sajÅ«sminātai par gaidāmo dienu. Kā ir, kad nav dzÄ«vesritma, bet ir dzÄ«ve. 

Ceļoju lēni, un bieži vien paliekot kaut kur uz krietni ilgāku laiku. GandrÄ«z divi gadi pavadÄ«ti pasakainajā Jaunzēlandē, atkarÄ«ba no ziemas un kalniem pāris gadus remdināta ar dzÄ«vi Francijas Alpos. Viena pati 3 mēneÅ”us ar 7kg mugursomu izblandÄ«jos pa Dienvidaustrumāziju. Strādājusi bārā Kambodžā un dzÄ«voju pie budistu mÅ«ka Taizemes kalnos. 

Ne vienmēr ir bijis viegli, ceļŔ ir ļoti daudz ko mācÄ«jis, iemācÄ«jis arÄ« to, cik patiesÄ«bā mums ikdienā maz vajag. Ceļojot ļoti daudz izmantoju brÄ«vprātÄ«gos darbus apmaiņā pret ēdināŔanu un mājvietu, caur tādām brÄ«vprātÄ«go projektu lapām, kā workaway un helpx.

Esmu atkarÄ«ga no aktÄ«vas dzÄ«ves, snovborda, splitborda un kalnos kāpÅ”anas. 

Manus ceļojumu stāstus un piedzīvojumus ik pa laikam var lasīt arī forŔajā aktīvā dzivesveida žurnālā EJ.

Tagad man ir pievienojusies arÄ« Panda – aktÄ«va haskij-laikas krustojuma dāma, kas jau Å”o ziemu pavadÄ«ja ar mani jožot augŔā un lejā pa Francijas Alpu kalniem.


SAZINIES:


zeltina.agnese@gmail.com