Agnese un Jānis klejo pa pasauli

Esam ilgtermiņa ceļotāji. Piedzīvots ir daudz un sakrājušies stāsti. Nu jau tālajā 2013. gadā aizgājām prom no saviem darbiem, pārdevām visu ” iedzīvi”, sakrāmējām pārāk lielas mugursomas, paķērām līdzi longbordus un devāmies stopēt uz Portugāli, ar mērķi brīvprātīgi strādāt sērfa skolā Algarvē. Tagad tas šķiet tik sen, un pa šiem gadiem ir noticis daudz. Ir redzēts daudz un ir piedzīvots daudz. Mēs uzzinājām, kā ir tad, kad dzīvo mirklim, kā ir tad, kad katru dienu mosties laimīgs un sajūsmināts par gaidāmo dienu. Kā ir, kad nav dzīvesritma, bet ir dzīve. 

Mēs ceļojām lēni, un bieži vien paliekot kaut kur uz krietni ilgāku laiku. Gandrīz divi gadi pavadīti pasakainajā Jaunzēlandē, atkarība no ziemas un kalniem pāris gadus remdināta ar dzīvi Francijas Alpos. Agnese viena pati 3 mēnešus ar 7kg mugursomu izblandījusies pa Dienvidaustrumāziju. Strādājusi bārā Kambodžā un dzīvojusi pie budistu mūka Taizemes kalnos. 

Ne vienmēr ir bijis viegli, ceļš ir ļoti daudz ko mācījis, iemācījis arī to, cik patiesībā mums ikdienā maz vajag. Ceļojot mēs ļoti daudz esam izmantojuši brīvprātīgos darbus apmaiņā pret ēdināšanu un mājvietu, caur tādām brīvprātīgo projektu lapām, kā workaway un helpx.

Esam atkarīgi no aktīvas dzīves, snovborda, splitborda un kalnos kāpšanas. 

Agnese ceļojumu stāstus un mūsu piedzīvojumus ik pa laikam var lasīt arī foršajā aktīvā dzivesveida žurnālā EJ.

Tagad mums ir pievienojusies arī Panda – aktīva haskij-laikas krustojuma dāma, kas jau šo ziemu pavadīja ar mums jožot augšā un lejā pa Francijas Alpu kalniem. Pandai, tāpat kā mums, arī patīk snovbords.