pieseko
par blogu - pasaules piedzivojums

Agnese klejo un raksta

Esmu ilgtermiņa ceļotāja. Piedzīvots ir daudz un sakrājušies stāsti. Tālajā 2013. gadā aizgāju prom no sava darba, pārdevu visu “iedzīvi”, sakrāmēju pārāk lielu mugursomu, paķēru līdzi longbordu un devos kopā ar draugus stopēt uz Portugāli, ar mērķi brīvprātīgi strādāt sērfa skolā Algarvē. Tagad tas šķiet tik sen, un pa šiem gadiem ir noticis daudz. Ir redzēts daudz un ir piedzīvots daudz. Sajutu, kā ir tad, kad dzīvo mirklim, kā ir katru dienu mosties laimīgai un sajūsminātai par gaidāmo dienu. Kā ir, kad nav dzīvesritma, bet ir dzīve. 

Ceļoju lēni, un bieži vien paliekot kaut kur uz krietni ilgāku laiku. Gandrīz divi gadi pavadīti pasakainajā Jaunzēlandē, atkarība no ziemas un kalniem pāris gadus remdināta ar dzīvi Francijas Alpos. Viena pati 3 mēnešus ar 7kg mugursomu izblandījos pa Dienvidaustrumāziju. Strādājusi bārā Kambodžā un dzīvoju pie budistu mūka Taizemes kalnos. 

Ne vienmēr ir bijis viegli, ceļš ir ļoti daudz ko mācījis, iemācījis arī to, cik patiesībā mums ikdienā maz vajag. Ceļojot ļoti daudz izmantoju brīvprātīgos darbus apmaiņā pret ēdināšanu un mājvietu, caur tādām brīvprātīgo projektu lapām, kā workaway un helpx.

Esmu atkarīga no aktīvas dzīves, snovborda, splitborda un kalnos kāpšanas. 

Manus ceļojumu stāstus un piedzīvojumus ik pa laikam var lasīt arī foršajā aktīvā dzivesveida žurnālā EJ.

Tagad man ir pievienojusies arī Panda – aktīva haskij-laikas krustojuma dāma, kas jau šo ziemu pavadīja ar mani jožot augšā un lejā pa Francijas Alpu kalniem.


SAZINIES:


zeltina.agnese@gmail.com