pieseko
Jaunzēlandes atmiņas, Coramandel - pasaules piedzivojums

Jaunzēlandes atmiņas, Coramandel


Tā mÄ«lÄ«Å”i! Neticās, bet pirms pieciem gadiem mēs Å”ajā dienā bijām ar Janis Jaunzēlandē. Pa nakti bijām uzbrauksuÅ”i kaut kādā kalnā, mēģinot atrast vietu, kur noparkot busiņu un nedabÅ«t sodu par gulÄ“Å”anu busā. Jaunzēlandē ā€œfree campingā€ ir aizliegts un par to, ja nemaldos, varēja dabÅ«t 200-300$ sodu. Tā nu katru nakti mēs mēģinājām slēpties ar savu balto ā€œBubblesā€. No rÄ«ta pamodāmies busā, un secinājām, ka esam nokļuvuÅ”i visai episkā (piedodiet, bet labāku vārdu nevaru atrast) vietā.

Tā nu katru nakti mēs mēģinājām slēpties ar savu balto ā€œBubblesā€. No rÄ«ta pamodāmies busā, un secinājām, ka esam nokļuvuÅ”i visai episkā (piedodiet, bet labāku vārdu nevaru atrast) vietā.

Džungļos, kalnā augŔā, kur naktÄ« Ŕķita, ka vispār neuzbrauksim, jo Bubbles pa Å”auro zemes, izdangāto ceļu knapi uzpurkŔķināja augŔā. Bijām pilnÄ«gā nekurienē. Ausa dÅ«makaina saule, karstums. Secinājām, ka naktÄ« esam pārdÅ«ruÅ”i busam riepu, bet satraukumu dzÄ«vē toreiz vispār nebija. Mums nekur nebija jāskrien un jābÅ«t, tikai jābauda dotais mirklis un skats. UzvārÄ«jām kafiju un apsedāmies uz kaut kādiem bluÄ·Ä«Å”iem kalna malā. Un arÄ« toreiz neticējās, ka tas viss ir pa Ä«stam, tāpat kā Å”odien neticās, ka tas patieŔām bija. Tā bija mÅ«su dzÄ«ve.

Nesteigties

Pēc tam rāpāmies augŔā smailē, cauri brikŔņiem un dubļiem, lÄ«dz nonācām Castle Rock. Un tad pavisam aizbrauca jumtiņŔ, jo visa Coramandel pussala mums zem kājām. Tālumā okeāns, visapkārt džungļi un mēs tur kaut kur, kā maz punktiņŔ uz pasaules.

Dalies
No Comments

Post A Comment