pieseko
Cecīļu dabas takas | pasaules piedzivojums

Cecīļu dabas takas

Ja esat man kādu laiku sekojuÅ”i instagram vai lasÄ«juÅ”i manus rakstus, tad droÅ”i vien ziniet, ka pie katras iespējas dodos dabā – ejot pārgājienos, laivojot, supojot un ziemas bieži pavadot Alpu kalnos snovojot.

Bet, ko es pavisam nesan atskārtu, ka vienmēr dodoties kaut kur pētÄ«t jaunas vietas, ejot tur, kur iespēja izvairÄ«ties no pūļiem, esmu palaidusi garām Cecīļu dabas takas. Vasarā tās ir pārpildÄ«tas un man nav vēlmes iet dabā bakstÄ«ties uz takām ar elkoņiem ar bariem gājēju. Tāpēc Å”o svētdien izdomāju, ka jābrauc apskatÄ«t, kas tad Ä«sti ir Cecīļu dabas takas, jo dzirdēts par to burvÄ«bu ir daudz.

Ņemot verā, ka jÅ«s noteikti tur esiet bijuÅ”i, jo iespējams, ka es esmu viens no retajiem dabā gājējiem, kas vēl Ŕīs takas nebija apmeklējusi, tad daudz jums neko nestāstÄ«Å”u, bet tā vietā parādÄ«Å”u uzņemtās bildes. Ik pa laikam pamaldoties kopā nogājām nevis plānotos 12 kilometrus, bet tā vietā 15km un pie auto atgriezāmies lÄ«dz ar tumsas iestāŔanos.

Mani fascinēja tā mežonÄ«ba sakrituÅ”ajos kokos, straujakā, daļēji aizsaluÅ”ajā Amatā, Kumadā un mazajā PērļupÄ«tē, alās un iespaidÄ«gajos iežu atsegumos. Kaut kur ik pa brÄ«dim radās sajÅ«ta, ka mums apkārt varētu bÅ«t vareni kalnu un tik pat labi atrasties tobrÄ«d Kanādā. Bet nē, tepat mÅ«su traki skaistajā un bagātajā Latvijā. 

Paldies par lielisko kompāniju Laumai un arī Pandai.

Bez Pandas nekur

Pārējās bildes galerijā

Dalies
No Comments

Post A Comment