pieseko
Cecīļu dabas takas | pasaules piedzivojums

Cecīļu dabas takas

Ja esat man kādu laiku sekojuši instagram vai lasījuši manus rakstus, tad droši vien ziniet, ka pie katras iespējas dodos dabā – ejot pārgājienos, laivojot, supojot un ziemas bieži pavadot Alpu kalnos snovojot.

Bet, ko es pavisam nesan atskārtu, ka vienmēr dodoties kaut kur pētīt jaunas vietas, ejot tur, kur iespēja izvairīties no pūļiem, esmu palaidusi garām Cecīļu dabas takas. Vasarā tās ir pārpildītas un man nav vēlmes iet dabā bakstīties uz takām ar elkoņiem ar bariem gājēju. Tāpēc šo svētdien izdomāju, ka jābrauc apskatīt, kas tad īsti ir Cecīļu dabas takas, jo dzirdēts par to burvību ir daudz.

Ņemot verā, ka jūs noteikti tur esiet bijuši, jo iespējams, ka es esmu viens no retajiem dabā gājējiem, kas vēl šīs takas nebija apmeklējusi, tad daudz jums neko nestāstīšu, bet tā vietā parādīšu uzņemtās bildes. Ik pa laikam pamaldoties kopā nogājām nevis plānotos 12 kilometrus, bet tā vietā 15km un pie auto atgriezāmies līdz ar tumsas iestāšanos.

Mani fascinēja tā mežonība sakritušajos kokos, straujakā, daļēji aizsalušajā Amatā, Kumadā un mazajā Pērļupītē, alās un iespaidīgajos iežu atsegumos. Kaut kur ik pa brīdim radās sajūta, ka mums apkārt varētu būt vareni kalnu un tik pat labi atrasties tobrīd Kanādā. Bet nē, tepat mūsu traki skaistajā un bagātajā Latvijā. 

Paldies par lielisko kompāniju Laumai un arī Pandai.

Bez Pandas nekur

Pārējās bildes galerijā

Dalies
No Comments

Post A Comment